Які канали використати для реєстрації в акції?
Останнім часом все більшої популярності набирають месенджери та чат-боти. Але чи є вони дійсно ефективним каналом для збільшення кількості учасників промо чи програми лояльності? І в яких випадках використовувати чат-боти разом із SMS та сайтом?
Спеціалісти LEAD9 наводять кілька прикладів із практики. В акції для Snickers чат-бот спрацював супер, бо за QR-кодом на упаковці був лендинг з вибором каналів реєстрації: чат-бот чи сайт. Більшість учасників обрала саме чат-бот в Telegram. В акції для Клуб 4 Лапи чат-бот був представлений, як додаткова опція на сайті, тому більшість учасників для реєстрації обрали саме сайт, а не чат-бот.
“У чат-ботів великий потенціал, особливо серед молодіжної аудиторії. Однак, старші учасники, швидше за все, нададуть перевагу SMS або сайту. Ми бачимо це по численних промо акціях, наприклад, для Snickers і Клуб 4 Лапи. Тому в акціях орієнтованих на молодь, для реєстрації можна пропонувати чат-бот або зв’язку чат-бот/сайт. В промо орієнтованих на старшу аудиторію для більшої ефективності варто підключати ще й SMS,” – зазначає Старший менеджер по роботі з клієнтами LEAD9 Галина Одарчук.
З подальшим ростом користування мобільними пристроями, месенджери будуть набирати все більше ваги і чат-боти можна буде уже у 2022 році використовувати як повноцінні канали комунікації зі споживачами.